www.sebnemtacigut.com
BİLİNÇ. DÖNÜŞÜM. POTANSİYEL

Ruhsal ve enerjetik dünyanızın derinliklerini keşfedin​

Kuantum Dünyası’nın Sırlarını Keşfedin! Gizemli ve Güçlü Enerjilerin Derinliklerine İniş Yapın, Kuantum Kodlama Tekniklerini Öğrenin ve Renklerin, Sayıların ve Duaların Enerjisini Öğrenin!

Hayat, sadece gördüğümüz ve dokunduğumuz maddelerden ibaret değildir. Düşüncelerimiz, inançlarımız ve duygularımız, gerçekliği şekillendiren gizli güçlerdir. İşte tam da bu noktada Kuantum Kodlama Eğitimi devreye giriyor. Bu eşsiz eğitim, modern bilimin kuantum fiziği ile maneviyatın derin öğretilerini birleştirerek, bilinçaltının gücünü anlama ve kullanma konusunda sizi aydınlatmaya hazır.

Renklerin ve Sayıların Sihirli Dili

Renkler ve sayılar, evrenin derin dilidir. Her rengin bir enerjisi ve her sayının bir anlamı vardır. Bu eğitimde, renklerin ve sayıların gücünü anlamayı öğrenecek ve bu bilgiyi hayatınızı dönüştürmek için nasıl kullanabileceğinizi keşfedeceksiniz.

Zihinsel Derinlik ve İyileşme

Zihinsel derinlik, davranışlarımızın ve düşüncelerimizin temelinde yatar. Olumlu düşünce ve inançları nasıl zihinsel derinliğimize yerleştirebileceğinizi öğrenerek, kendinizi dönüştürmek için bu güçlü aracı nasıl kullanacağınızı keşfedeceksiniz.

Gerçekliğinizi Yaratın

Hayatınızı nasıl yarattığınızı hiç düşündünüz mü? Bu eğitimde, dua ve niyetin enerji değişimine nasıl katkı sağladığını anlayacaksınız. Gerçekliğinizi istediğiniz gibi şekillendirmek için bu güçlü araçları kullanmayı öğreneceksiniz.

Kuantum Kodlama Eğitimi, bu konuları ayrıntılı bir şekilde ele alırken aynı zamanda pratik uygulamalar sunar. Kendi zihinsel derinlik programlamalarınızı yapabilir, olumlu düşünceleri pekiştirebilir ve günlük yaşamınızda bu bilgileri kullanabilirsiniz.

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Istanbul Universitesi Isletme Bölümü mezunu olan Sebnem Tacigut, is yasamina finans
müdürü olarak basladi ve uzun yillar kurumsal sirketlerde çalisti.
2004 yilinda, ilahi isaretlerinde yardimiyla, hayatinda bir dönüsüm yasama ihtiyaci hissetti.
Bedensel, ruhsal, duygusal ve fiziksel iyilesmenin arayisiyla Mikai Usi Reiki Kök Agacinda
bulunan S.Master Hoca Türkan Güleç ile tanisti. Türkan Güleç’ten enerji sifaciligi egitimini
almaya basladi.

Şebnem Tacigut

Kuantum Düşünce Tekniği Egitmeni

Kitaplarım

İnsanın İçsel Keşfi

İnsanın İçsel Keşfi ile hayatınızın merkezine yeni bir kuantum alanı açın! Kendinizi keşfetmenin yeni bir yolu olan bu kitap sizlere kendi iç dünyanızı keşfetme, zihninizi yönetme ve hayatınızı daha anlamlı hale getirme fırsatı sunuyor.

Kalbin Kıblesi

Kalbinin kıblesini Allah'a çeviren kişi kendini bulur. Kendinize inanırsanız Allah'ı keşfedersiniz. Hayattan alacağınız nasibi, inancınız belirler. Nasibini almak isteyenlere bir sır vardır bu kitabın içinde. Kur'an-ı Kerim ayetleri ile desteklediğim bu kitapta KUANTUM ve BİLİNÇALTI ışığında okuyarak kalbinizin kıblesi olan inancınıza doğru keşfe çıkacaksınız.

Tevekkül

Allah nedir? O'nu gerçekten tanıyor muyuz? Herkes Tanrı hakkında bir şeyler söylüyor. Peki, hiç düşündünüz mü, Allah kendisini bizlere nasıl anlatıyor? İçimizdeki özü farkederek, en iyi arkadaşınız olan Allah'ınızla tanışmaya, kadın erkek, çocuk yaşlı demeden herkesi kucaklayan, sevgi dolu gerçek YARATICIYI keşfetmeye hazır mısınız?

Uyanış Zamanı

Bu kitap sizlere muhteşem kuantum dünyasının kapılarını açarak bilinç ve bilinçaltının ne olduğunu öğreterek öz güveninizi kazanmanızı, fobilerinizden kurtulmanızı, ilişkilerinizdeki sorunlarınızı düzeltmenizi, sağlık ve bereket dolu bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

Galeri

aile-dizimi-sebnemtacigut
reiki
sizden gelenler
Sizlerin inançları, azimleri ve kararlılıkları beni motive etti ve en büyük destek kaynağım oldunuz. Sizlerle çalışmak büyük bir ayrıcalık ve onurdu. Sizlerin büyüleyici yolculuğunda size eşlik etmek ve rehberlik etmek benim için bir tutku. Sizlerin potansiyellerinizi keşfetmeniz ve gerçek dönüşümler yaşamanız benim en büyük amacım. Size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız ve bu yolda birlikte yürüyoruz.
Şebnem Tacigut​

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Yorumlar

Ayfer E

Şebnem Tacigut hocamı tanıdıktan sonra hayatım muhteşem yargı yok farkındalık çok şuan levıl 3 eğtim devam ediyor bilinç altı okuyorum seans yapmaya başladım açılımlar çok güzel daha iyi olması için neler mümkün? Canım Hocam iyi ki elimden tutunuz!

Dilek G.

Bazı insanların hayatınızdaki yeri başkadır. Onlarla karşılaştığınız için şükredersiniz. Canım Hocam iyiki rehberim oldunuz..​

İlknur K.

6 ay önce içimizdeki özü gerçeğimizle aydınlatarak ruhsal yolcuğumuza ışık tutan Sevgili Şebnem Tacigut iyi kiii varsın varlığına sonsuz teşekkürler

Dilek G.

Hocamla ilk deneyimim den. Sonra bundan sonraki eğitimlerine katılmayıa niyet ettim. Ve bende diğer arkadaşlar gibi. Anlatılmaz yaşanır diyorum...

Ceyda Abacı

Sevgili Şebnem hocam Tekamül yolculuğumda kendimi bulmak adına Nedenleri sebepleri sorgulamamak adına Sizinle çıktığım bu yolda Rehberim olduğunuz İçin çok şükür İyiki sizinleyim İyiki varsınız Yeni yaşınız da Işıgınızın Daha Çok parlaması ve sizden bize yansıması Dileğiyle Ruhum ruhunuzu Onaylıyor Seviyorum Sizi

Sema G.

Kuantum alanda tüm çözümler mevcut hiç şüphesiz herkes katılmalı mükemmel hayat taktik ve çozumleri

Medyada Biz

Lütfen aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz. Formu doldurduktan sonra ilgili eğitim danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Bize Yazın
Asistan Halime Şimşek
Selam Selam...
Şebnem Tacigut Akademi'ye hoşgeldin. Tüm soruların için lütfen bana yaz