www.sebnemtacigut.com
Bilinçaltı Uzmanlığı

Kuantum Düşünce Tekniği Bireysel Danışmanlık

Sağlıklı bir ruh hali, bedenimizin de sağlıklı kalmasını sağlar. İnançlarımız, bilinçaltında farkında olmasak bile, bugünkü durumumuzu büyük ölçüde etkiler. Eğer duygusal denge ve uyumumuz bozulmuşsa, şu anda yaşadığımız olumsuz durumlar ve inançlar pozitif bir yöne doğru dönüşebilir. Hayatımızın yönünü belirleyen şey, bilincimiz ve bilinçaltı arasındaki güçlü ilişkidir.
Bireyin bilinçaltında yer alan olumsuz inançlar, duygular ve düşünce kalıpları, hayatımızda bizi zorlayan her türlü durumun üstesinden gelmemize yardımcı olmak için keşfedilmeli ve çözümlenmelidir.
Sağlıklı bir zihin ve beden için bilinç ve bilinçaltı arasındaki uyumu sağlamak önemlidir. İçsel inançları ve duygusal durumları anlamak, kendi potansiyelimizi keşfetmek ve olumlu değişimleri başlatmak için bir adım atmak gerekmektedir.
Bu yüzden, bilinçaltımızdaki olumsuz inançları dönüştürerek, yaşamımızı daha iyi bir hale getirmek için kendimize şans vermemiz önemlidir. İnançlarımızın, düşüncelerimizin ve duygularımızın pozitif bir şekilde yönlendirildiği bir ruh haliyle, daha tatmin edici ve dengeli bir hayat yaşayabiliriz.
Siz de içsel yolculuğunuza başlamak ve bilinçaltınızdaki olumsuz inançları çözerek daha mutlu, sağlıklı bir hayat sürmek için adımlar atmak isterseniz, size yardımcı olmak için buradayız.

NEDEN BİREBİR DANIŞMANLIK ALMALISIN?
Kişiye özgü destek sağlar.
Güvenli bir ortam sunar.
Daha iyi anlayış ve farkındalık sağlar.
Özgüveni artırır ve empatiyi destekler.
Uzun vadeli değişim sürecine hizmet eder.

DANIŞMANLIĞIN İŞLEYİŞİ NEDİR?
Çalışma ONLİNE olarak sunulmaktadır ve sizler sadece telefonun diğer ucunda ev konforunda dinlemeniz yeterli olacaktır.

KİMLER BU DANIŞMANLIĞI ALMALI?

Çalışmalara katılmak bir sınırlama olmaksızın herkes için mümkündür. Kendini dönüştürmek, değişmek ve kendi mucizenizi yaratmak isteyen herkes, hayatında sıkışmış hisseden herkes seanslara katılabilir.
Çocuklar da dahil olmak üzere her yaş grubundan kişilere destek sağlamaktayız. 12 yaşına kadar olan çocuklar için ebeveynleri üzerinden çalışma yapmaktayız. Okul başarısı, takıntılar, her tür hastalığı olanlar gibi farklı ihtiyaçlara sahip herkes seanslardan faydalanabilir.
ÇALIŞMANIN SÜRESİ?
Çalışma süresi, uygulanacak seansın niteliğine göre değişir ve genellikle 50 dakika ile 30 dakika arasında sürer.

Bu Eğitimi Kimler Alabilir?

Kendi iç dünyanıza dalıp gerçek kimliğinizi keşfederek, hayatınızı dönüştürürken daha fazla memnuniyet ve başarı elde edebilirsiniz. Kuantum Drama, size kendi içsel rehberliğinizi sağlayarak kendinizi daha derinden tanımanızı ve içsel gücünüzü keşfetmenizi destekler.

Kişisel Gelişim İlgi Alanı Olanlar

Kendini daha iyi anlamak, içsel dönüşüm sağlamak ve yaşamını kendi yaratıcılığıyla şekillendirmek isteyen herkes bu eğitimi alabilir.

Spiritüel ve Metafizik İlgi Alanı Olanlar

Kuantum dünyası, spiritüel ve metafizik felsefelerle yakından ilişkilidir. Bu alanlara ilgi duyan kişiler, Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitimiyle daha derin bir anlayışa sahip olabilir ve bu felsefeleri pratikte kullanabilir.

Enerji Çalışması Yapanlar

Enerji çalışmaları, kuantum dünyasıyla ilişkilidir ve bu alanda çalışanlar, Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitimi sayesinde daha derin bir anlayış geliştirebilir ve enerji çalışmalarını destekleyebilir.

Terapistler ve Koçlar

Danışanlarına daha derin bir seviyede rehberlik etmek ve onların içsel dünyalarını anlamak isteyen terapistler ve koçlar, Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitiminden faydalanabilir.

Yaşamında Sıkışmış Hissedenler

Hayatlarında tekrarlayan kalıplar, engeller veya sıkışmışlık hissi yaşayan kişiler, Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitimi sayesinde kök nedenleri keşfedip bunlarla başa çıkmak için araçlar edinebilir.

Bize Yazın
Asistan Halime Şimşek
Selam Selam...
Şebnem Tacigut Akademi'ye hoşgeldin. Tüm soruların için lütfen bana yaz