www.sebnemtacigut.com

Hakkımda

bilincalti-temizleme

Merhaba 👋
Ben Kuantum Düşünce Tekniği eğitmeni Şebnem Tacigut

28.11.1974 İstanbul doğumlu olan Şebnem Tacigut yay burcudur. İlk, orta ve lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi mezunu olan Şebnem Tacigut, iş yaşamına finans müdürü olarak başladı ve uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalıştı. 2004 yılında, ilahi işaretlerinde yardım alarak, hayatında bir dönüşüm yaşama ihtiyacı hissetti. Mikai Usi Reiki Kök Ağacı’nda bulunan Hocalar ile tanıştı ve  sonrasında alanında uzman yurtdışı ve yurt içi çeşitli hocalardan kuantum enerji egitimini almaya başladı. “Kişisel Gelişim” ve “Pozitif Düşünce” eğitimleri ile devam etti. Tacigut, 2007 yılında “Kuantum Düşünce Eğitmeni’’ unvanını almaya hak kazandı.

Kişisel dönüşümünde Kuantum Düşünce Tekniği Eğitimi bununla ilgili kamplar ve diğer eğitimler alarak kurumsal olarak 2014 yılında aktif olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

 2014-2019 yılları arasında 5,5 yıllık ortaklığını sevgi ile ayırdı. 2019 yılı itibari ile Şebnem Tacigut Yaşam Akademisi’ni açarak eğitimlerini ve seanslarını bu çatı altında sürdürmeye başlamıştır. “Bilgi sonsuzdur…’’ ilkesine inanan Şebnem Tacigut, birçok farklı alanda eğitimler alarak ve araştırmalar yaparak uzmanlığını geliştirdi. Uzman isimlerden “Ho’oponopono Yöntemi” (EFT Duygusal Özgürleşme Teknikleri), “Çekirdek İnanç – Bilinçaltı – Karma Temizliği”, “Doğru Dilek Dileme Yöntemleri”, “Kuantum Düşünce Tekniği Uygulayıcılığı” “ Psiko Drama “eğitimleri aldı. “Bireysel Kuantum seansları uygulamakta, Kuantum Drama Uygulayıcılık Level 1-2-3 seviyelerinde hocalık  eğitimi vermektedir. Kişisel gelişim kitapları yazmaktadır.

 2014 yılından beri yetkinlikle verdiği eğitimler ve seminerler ışığında kişiler yetiştiriyor. Her yaş grubuna hitap eden çalışmaları bulunan Tacigut, çocuklara ve gençlere yönelik dikkat eksikliği, hedef kitleme, üniversiteye hazırlık vb. alanlarda da eğitimler veriyor. Seans içeriği olarak her konuda çalışmaktadır.

Akademik seminerlerine de devam eden Şebnem Tacigut, Uyanış Zamanı, Tevekkül, Kalbin Kıblesi ve İnsanın İçsen Keşfi adlı kitaplarıyla, söyleşi ve imza günlerinde okurlarıyla bir araya gelmeye ve onları aydınlatmaya devam ediyor.

Şebnem Tacigut’un yaptığı çalışmalar sağlık tavsiyeleri içermez. Tedavi veya terapi kapsamında değerlendirilemez. Video ve yazılarımız bilinçlendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bir rahatsızlığınız olduğundan şüpheleniyorsanız aile hekiminize müracaat ediniz

0 +
Mezun
0
EĞİTİM
0
KAMP
0
PROGRAM
Bize Yazın
Asistan Halime Şimşek
Selam Selam...
Şebnem Tacigut Akademi'ye hoşgeldin. Tüm soruların için lütfen bana yaz