www.sebnemtacigut.com

Kitaplarım

İnsanın İçsel Keşfi

İnsanın İçsel Keşfi ile hayatınızın merkezine yeni bir kuantum alanı açın! Kendinizi keşfetmenin yeni bir yolu olan bu kitap sizlere kendi iç dünyanızı keşfetme, zihnininiz yönetme ve hayatınızı daha anlamlı hale getirme fırsatı sunuyor.

Eğer hayatınızda bir değişiklik yapmak, kendinizi keşfetmek, dönüştürmek ve hayatınızı anlamlandırmak istiyorsanız İnsanın İçsel Keşfi tam size göre bir kitap!

Kalbin Kıblesi

İnanç “ben”e, ben “biz”e, biz “bir”e götürür…

Kalbinin kıblesini Allah’a çeviren kişi kendini bulur. Kendinize inanırsanız Allah’ı keşfedersiniz. Hayattan alacağınız nasibi, inancınız belirler. Nasibini almak isteyenlere bir sır vardır bu kitabın içinde. İnanç, Kur’an-ı Kerim’de altı yüz defadan fazla vurgu yapılan ve en dikkat çeken konuların başında gelir. Kur’an-ı Kerim ayetleri ile desteklediğimiz bu kitapla başta peygamber yaşamları olmak üzere; Kur’an-ı Kerim öğretilerini, yakın tarihten örnek yaşamları, kıssadan hisseleri, sonuçlanmış deneyleri KUANTUM ve BİLİNÇALTI ışığında okuyarak kalbinizin kıblesi olan inancınıza doğru keşfe çıkacaksınız.

Tevekkül​

Allah nedir? O’nu gerçekten tanıyor muyuz? Herkes Tanrı hakkında bir şeyler söylüyor. Peki, hiç düşündünüz mü, Allah kendisini bizlere nasıl anlatıyor? İçimizdeki özü farkederek, en iyi arkadaşınız olan Allah’ınızla tanışmaya, kadın erkek, çocuk yaşlı demeden herkesi kucaklayan, sevgi dolu gerçek Yaratıcıyı keşfetmeye hazır mısın?

Sonucu Allah’a bırakmadan önce elimizden gelen en iyisini yapmalıyız. Zihinlere yerleşmiş, yanlış Allah algısından kurtularak, huzur dolu bir yolculuğa çıkmanın tam zamanı.

Uyanış Zamanı​

Gerçekten uyandığınızı düşünüyor musunuz?

Evet belki gözleriniz açık, bedeniniz uyandı, peki ya ruhunuz? Ruhsal uyanış gerçekleşmediği sürece daima bir uyuyan olarak kalırsınız. Uyuyan hayatını kurban rolünde, evrenin kendisine getirdiklerini görmeden, olaylar karşısında çaresiz olduğunu zannederek, tercih seçeneğini kullanmadan bir köle gibi sadece yaşar ve sonunu yaşamın hakimiyetine vererek bekler. Uyanan ise öz gücünü fark ederek, tüm seçimlerini kendisi yapar. Evrenin kendisi için sunduğu tüm armağanları kabul eder. Kabullenen değil seçim yapandır.

Uyanmaya hazır mısın?

Şimdi Uyanış Zamanı

Daha iyi versiyonunla tanış

Kitaplarım, içsel dönüşüm yolculuğunda sana rehberlik edecek, potansiyelini keşfetmeni ve hayatında olumlu değişiklikler yapmanı destekleyecek. Kitaplarımdan aldığın güç ile geçmişini anlamlandırabilir, geleceğini şekillendirebilir ve içsel huzurunu keşfedebilirsin.​

Bu Kitap Kimler İçin ?

"İnsanın İçsel Keşfi": Kendini daha iyi anlamak ve içsel potansiyelini keşfetmek isteyenler için bir rehber. "Kalbin Kıblesi": Ruhsal dengeyi ve huzuru arayanların kalp merkezine yolculuk yapması için bir rehber. "Tevekkül": Zihinsel gerginlikten kurtulmak ve içsel huzuru bulmak isteyenlere ilham veren bir kitap. "Uyanış Zamanı": Farkındalığını genişletmek ve içsel aydınlanmayı arayanların ruhsal yolculuğuna ışık tutan bir rehber.

Bu Kitaba Nasıl Ulaşabilirim?

Tüm online kitap mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Bize Yazın
Asistan Halime Şimşek
Selam Selam...
Şebnem Tacigut Akademi'ye hoşgeldin. Tüm soruların için lütfen bana yaz