www.sebnemtacigut.com

Kuantum Rüya Kanallığı Aktivasyonu ve Eğitimi

Rüyaların büyülü yolculuğunu keşfedin...

Rüya yorumlama teknikleri – Rüyalarda Görünen Sembollerin Anlamları -Rüya Terapisi

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

 • Rüya nedir ve nasıl oluşur?
  Beyin, uyku sırasında üretilen görsel, işitsel ve duygusal bir deneyim olan rüyaları yaratır. Rüya, bellek, hayal gücü, duygular ve bilinçaltı faktörleri gibi birçok etken tarafından belirlenir. Rüya kelimesi, Arapça “ray” kelimesinden türemiş olup, görmek anlamına gelir.
  Genellikle, rüyalar uyku sürecinde hızlı göz hareketi (REM) evresinde görülür. Bu evrede beyin, uyanıkken olduğu kadar aktiftir, ancak kaslar felç halindedir. REM evresi, birkaç kez tekrarlanır ve her seferinde daha uzun sürer. Bir gece boyunca ortalama 4-6 rüya görülebilir.
 • Bilinçaltı ve Rüya İlişkisi Nedir?
  Rüya ve bilinçaltı arasında gizemli bir bağ bulunduğuna inanılmaktadır. Uyku sırasında zihnimizde oluşan duygu, düşünce, algı ve hayallerden oluşan rüyalar, insanların bilinçaltındaki düşüncelerin ifadesi olabilir. Psikanalizin kurucusu Sigmund Freud’a göre, rüyalar bilinçaltında bastırılan arzuların, isteklerin ve çatışmaların sembolik olarak ortaya çıktığı bir alandır. Rüyalar ayrıca insanların günlük yaşantısındaki deneyimlerini işleme, yüzleşme ve anlamlandırma sürecinde yardımcı olabilir.
 • Spiritualizm ve Rüya İlişkisi Nedir?
  Spiritüalizm, insanın manevi ve ruhsal boyutlarını keşfetme yolculuğunda bir rehberdir. Rüyalar ise uykunun sırrına açılan kapılardır. Bilincin perdesinin ardında astral seyahatlere çıkmanın, geçmişin izlerini takip ederek geleceği keşfetmenin ve uyarılar alarak korunma yolları geliştirmenin bir yoludur.
 • Rüyalar ve Ruh Molekülü
  Beden ve ruh arasındaki köprü olan Epifani bezi, triptamin ailesinin en güçlü üyesi ve saykodelik etkileriyle bilinen bir madde olan DMT (dimetiltriptamin) salgılar. “Ruh molekülü” olarak adlandırılan DMT tüm canlılarda bulunur ve üretimi ruhsal deneyimlerden etkilenir. Descartes epifani bezini ruhun bedene açılan kapısı olarak tanımlamıştır.

Eğitimimizde Neler Var?

Rüya eğitimimiz, bilim, ilim ve mistik bir atmosferin birleşim noktasında sizleri bekliyor. İşte bu büyülü yolculukta keşfedeceğiniz unsurlar:

Quantum Rüyalar

Rüyalarınızın, evrenin kodlarına dair gizemli mesajlar içerdiğini düşündünüz mü? Quantum rüyalarla, bilimle rüyaların dansını öğrenin.

Bilinçaltı İle Sohbet

Rüyalar, bilinçaltımızın renkli bir kaleidoskopudur. Bilinçaltınızla sohbet ederek, içsel bilgelikle iletişim kurmayı öğrenin.

Rüya Code Breaker

Rüya sembollerini çözerek, evrenin size gönderdiği şifreleri okuyun. Sembollerin dilini anlamak, gerçek bir bilim ve sanat!

Astral Yolculuklar

Rüya dünyasında sınırları aşın. Astral seyahat teknikleriyle, düşlerinizde gezegenlerarası bir maceraya çıkın.

Rüya Şamanlığı

Rüyalarınızı şamanik ritüellerle birleştirerek, doğanın güçleriyle uyum içinde bir yaşam sürmeyi deneyimleyin.

Istanbul Universitesi Isletme Bölümü mezunu olan Sebnem Tacigut, is yasamina finans
müdürü olarak basladi ve uzun yillar kurumsal sirketlerde çalisti.
2004 yilinda, ilahi isaretlerinde yardimiyla, hayatinda bir dönüsüm yasama ihtiyaci hissetti.
Bedensel, ruhsal, duygusal ve fiziksel iyilesmenin arayisiyla Mikai Usi Reiki Kök Agacinda
bulunan S.Master Hoca Türkan Güleç ile tanisti. Türkan Güleç’ten enerji sifaciligi egitimini
almaya basladi.

Şebnem Tacigut

Kuantum Düşünce Tekniği Egitmeni

Kitaplarım

İnsanın İçsel Keşfi

İnsanın İçsel Keşfi ile hayatınızın merkezine yeni bir kuantum alanı açın! Kendinizi keşfetmenin yeni bir yolu olan bu kitap sizlere kendi iç dünyanızı keşfetme, zihninizi yönetme ve hayatınızı daha anlamlı hale getirme fırsatı sunuyor.

Kalbin Kıblesi

Kalbinin kıblesini Allah'a çeviren kişi kendini bulur. Kendinize inanırsanız Allah'ı keşfedersiniz. Hayattan alacağınız nasibi, inancınız belirler. Nasibini almak isteyenlere bir sır vardır bu kitabın içinde. Kur'an-ı Kerim ayetleri ile desteklediğim bu kitapta KUANTUM ve BİLİNÇALTI ışığında okuyarak kalbinizin kıblesi olan inancınıza doğru keşfe çıkacaksınız.

Tevekkül

Allah nedir? O'nu gerçekten tanıyor muyuz? Herkes Tanrı hakkında bir şeyler söylüyor. Peki, hiç düşündünüz mü, Allah kendisini bizlere nasıl anlatıyor? İçimizdeki özü farkederek, en iyi arkadaşınız olan Allah'ınızla tanışmaya, kadın erkek, çocuk yaşlı demeden herkesi kucaklayan, sevgi dolu gerçek YARATICIYI keşfetmeye hazır mısınız?

Uyanış Zamanı

Bu kitap sizlere muhteşem kuantum dünyasının kapılarını açarak bilinç ve bilinçaltının ne olduğunu öğreterek öz güveninizi kazanmanızı, fobilerinizden kurtulmanızı, ilişkilerinizdeki sorunlarınızı düzeltmenizi, sağlık ve bereket dolu bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitimi, sadece dökümanlarla sınırlı kalmaz. Eğitimi tamamlayan her öğrenciye bireysel destek ve sürekli iletişim kanalları sağlanır. Bu sayede, eğitim sonrasında da desteğe ve rehberliğe erişim imkanı bulunur.

Galeri

aile-dizimi-sebnemtacigut
reiki
sizden gelenler
Sizlerin inançları, azimleri ve kararlılıkları beni motive etti ve en büyük destek kaynağım oldunuz. Sizlerle çalışmak büyük bir ayrıcalık ve onurdu. Sizlerin büyüleyici yolculuğunda size eşlik etmek ve rehberlik etmek benim için bir tutku. Sizlerin potansiyellerinizi keşfetmeniz ve gerçek dönüşümler yaşamanız benim en büyük amacım. Size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız ve bu yolda birlikte yürüyoruz.
Şebnem Tacigut​

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Yorumlar

Ayfer E

Şebnem Tacigut hocamı tanıdıktan sonra hayatım muhteşem yargı yok farkındalık çok şuan levıl 3 eğtim devam ediyor bilinç altı okuyorum seans yapmaya başladım açılımlar çok güzel daha iyi olması için neler mümkün? Canım Hocam iyi ki elimden tutunuz!

Dilek G.

Bazı insanların hayatınızdaki yeri başkadır. Onlarla karşılaştığınız için şükredersiniz. Canım Hocam iyiki rehberim oldunuz..​

İlknur K.

6 ay önce içimizdeki özü gerçeğimizle aydınlatarak ruhsal yolcuğumuza ışık tutan Sevgili Şebnem Tacigut iyi kiii varsın varlığına sonsuz teşekkürler

Dilek G.

Hocamla ilk deneyimim den. Sonra bundan sonraki eğitimlerine katılmayıa niyet ettim. Ve bende diğer arkadaşlar gibi. Anlatılmaz yaşanır diyorum...

Ceyda Abacı

Sevgili Şebnem hocam Tekamül yolculuğumda kendimi bulmak adına Nedenleri sebepleri sorgulamamak adına Sizinle çıktığım bu yolda Rehberim olduğunuz İçin çok şükür İyiki sizinleyim İyiki varsınız Yeni yaşınız da Işıgınızın Daha Çok parlaması ve sizden bize yansıması Dileğiyle Ruhum ruhunuzu Onaylıyor Seviyorum Sizi

Sema G.

Kuantum alanda tüm çözümler mevcut hiç şüphesiz herkes katılmalı mükemmel hayat taktik ve çozumleri

Medyada Biz

Lütfen aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz. Formu doldurduktan sonra ilgili eğitim danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Bize Yazın
Asistan Halime Şimşek
Selam Selam...
Şebnem Tacigut Akademi'ye hoşgeldin. Tüm soruların için lütfen bana yaz