www.sebnemtacigut.com

Kuantum Drama Uygulayıcılık Level 1

💫KUANTUM DRAMA UYGULAYICILIK YENİ SINIF İSTANBUL PROGRAMI (LEVEL 1)💫

Kuantum ve Olasılıklar Dünyasına Giriş – Bilinçaltı Dünyasının Sırları -Bilinçaltı Okuması

KUANTUM DRAMA UYGULAYICILIK EĞİTİMİ PROGRAMI

31 Mayıs

10.00 Otelde buluşma
11.30 Ders başlangıç
13.30 Yemek saati
14.30 Ders
15.30 Ders
16.30 Ders
17.30 Ders
18.30 Ders bitişi

1 Nisan

11.30 Ders başlangıç
13.30 Yemek saati
14.30 Ders
15.30 Ders
16.30 Ders
17.00 Ders
18.30 Ders bitişi

2 Nisan

11.30 Ders
13.30 Öğle yemeği
14.30 Ders
15.30 Ders
16.30 Ders
17.00 Ders
18.30 Ders bitişi ve Sertifika töreni.

Bir buçuk gün teorik bilgi, bir buçuk gün uygulamalı çalışma ve teknikler verilecektir. Tüm katılımcılara Kuantum Alanda bilinç altı okuması Şebnem Tacigut önderliğinde yaptırilacaktır
Sevgilerimle

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Eğitimimizde Neler Var?

Kuantum Drama İle Şimdinizi Yeniden Şekillendirme Konu başlıklarıyla içsel keşfinizi başlatın ve dönüşümünüzü gerçekleştirin. Bu değişime sizde inanamayacaksınız!

Kişisel Gelişim İlgi Alanı Olanlar

Kendinizi daha iyi anlamak, içsel dönüşüm sağlamak ve yaşamınızı kendi yaratıcılığınızla şekillendirmek isteyen herkes bu eğitimi alabilir.

Spiritüel ve Metafizik İlgi Alanı Olanlar

Kuantum dünyası, spiritüel ve metafizik felsefelerle yakından ilişkilidir. Bu alana ilgi duyan kişiler, eğitimle daha derin bir anlayışa sahip olabilir ve bu felsefeleri pratikte kullanabilir.

Terapistler ve Koçlar

Danışanlarına daha derin bir seviyede rehberlik etmek ve onların içsel dünyalarını anlamak isteyen terapistler ve koçlar, Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitiminden faydalanabilir.

Yaşamında Sıkışmış Hissedenler

Tekrarlayan kalıplar, engeller veya sıkışmışlık hissi yaşayan kişiler, eğitim sayesinde kök nedenleri keşfedip bunlarla başa çıkmak için araçlar edinebilir.

Enerji Çalışması Yapanlar

Enerji çalışmalarıyla ilgilenenler, kuantum dünyasıyla daha derin bir bağlantı kurabilir ve enerji çalışmalarını destekleyebilir.

Istanbul Universitesi Isletme Bölümü mezunu olan Sebnem Tacigut, is yasamina finans
müdürü olarak basladi ve uzun yillar kurumsal sirketlerde çalisti.
2004 yilinda, ilahi isaretlerinde yardimiyla, hayatinda bir dönüsüm yasama ihtiyaci hissetti.
Bedensel, ruhsal, duygusal ve fiziksel iyilesmenin arayisiyla Mikai Usi Reiki Kök Agacinda
bulunan S.Master Hoca Türkan Güleç ile tanisti. Türkan Güleç’ten enerji sifaciligi egitimini
almaya basladi.

Şebnem Tacigut

Kuantum Düşünce Tekniği Egitmeni

Kitaplarım

İnsanın İçsel Keşfi

İnsanın İçsel Keşfi ile hayatınızın merkezine yeni bir kuantum alanı açın! Kendinizi keşfetmenin yeni bir yolu olan bu kitap sizlere kendi iç dünyanızı keşfetme, zihninizi yönetme ve hayatınızı daha anlamlı hale getirme fırsatı sunuyor.

Kalbin Kıblesi

Kalbinin kıblesini Allah'a çeviren kişi kendini bulur. Kendinize inanırsanız Allah'ı keşfedersiniz. Hayattan alacağınız nasibi, inancınız belirler. Nasibini almak isteyenlere bir sır vardır bu kitabın içinde. Kur'an-ı Kerim ayetleri ile desteklediğim bu kitapta KUANTUM ve BİLİNÇALTI ışığında okuyarak kalbinizin kıblesi olan inancınıza doğru keşfe çıkacaksınız.

Tevekkül

Allah nedir? O'nu gerçekten tanıyor muyuz? Herkes Tanrı hakkında bir şeyler söylüyor. Peki, hiç düşündünüz mü, Allah kendisini bizlere nasıl anlatıyor? İçimizdeki özü farkederek, en iyi arkadaşınız olan Allah'ınızla tanışmaya, kadın erkek, çocuk yaşlı demeden herkesi kucaklayan, sevgi dolu gerçek YARATICIYI keşfetmeye hazır mısınız?

Uyanış Zamanı

Bu kitap sizlere muhteşem kuantum dünyasının kapılarını açarak bilinç ve bilinçaltının ne olduğunu öğreterek öz güveninizi kazanmanızı, fobilerinizden kurtulmanızı, ilişkilerinizdeki sorunlarınızı düzeltmenizi, sağlık ve bereket dolu bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitimi, sadece dökümanlarla sınırlı kalmaz. Eğitimi tamamlayan her öğrenciye bireysel destek ve sürekli iletişim kanalları sağlanır. Bu sayede, eğitim sonrasında da desteğe ve rehberliğe erişim imkanı bulunur.

Galeri

aile-dizimi-sebnemtacigut
reiki
sizden gelenler
Sizlerin inançları, azimleri ve kararlılıkları beni motive etti ve en büyük destek kaynağım oldunuz. Sizlerle çalışmak büyük bir ayrıcalık ve onurdu. Sizlerin büyüleyici yolculuğunda size eşlik etmek ve rehberlik etmek benim için bir tutku. Sizlerin potansiyellerinizi keşfetmeniz ve gerçek dönüşümler yaşamanız benim en büyük amacım. Size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız ve bu yolda birlikte yürüyoruz.
Şebnem Tacigut​

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Yorumlar

Ayfer E

Şebnem Tacigut hocamı tanıdıktan sonra hayatım muhteşem yargı yok farkındalık çok şuan levıl 3 eğtim devam ediyor bilinç altı okuyorum seans yapmaya başladım açılımlar çok güzel daha iyi olması için neler mümkün? Canım Hocam iyi ki elimden tutunuz!

Dilek G.

Bazı insanların hayatınızdaki yeri başkadır. Onlarla karşılaştığınız için şükredersiniz. Canım Hocam iyiki rehberim oldunuz..​

İlknur K.

6 ay önce içimizdeki özü gerçeğimizle aydınlatarak ruhsal yolcuğumuza ışık tutan Sevgili Şebnem Tacigut iyi kiii varsın varlığına sonsuz teşekkürler

Dilek G.

Hocamla ilk deneyimim den. Sonra bundan sonraki eğitimlerine katılmayıa niyet ettim. Ve bende diğer arkadaşlar gibi. Anlatılmaz yaşanır diyorum...

Ceyda Abacı

Sevgili Şebnem hocam Tekamül yolculuğumda kendimi bulmak adına Nedenleri sebepleri sorgulamamak adına Sizinle çıktığım bu yolda Rehberim olduğunuz İçin çok şükür İyiki sizinleyim İyiki varsınız Yeni yaşınız da Işıgınızın Daha Çok parlaması ve sizden bize yansıması Dileğiyle Ruhum ruhunuzu Onaylıyor Seviyorum Sizi

Sema G.

Kuantum alanda tüm çözümler mevcut hiç şüphesiz herkes katılmalı mükemmel hayat taktik ve çozumleri

Medyada Biz

Lütfen aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz. Formu doldurduktan sonra ilgili eğitim danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Bize Yazın
Asistan Halime Şimşek
Selam Selam...
Şebnem Tacigut Akademi'ye hoşgeldin. Tüm soruların için lütfen bana yaz