www.sebnemtacigut.com

Ücretsiz Seminere Katılmak için Formu Doldurun

Haritalar Yorumunuz Onaylanınca Kaydınız Alınacaktır.. Teşekkürler..

Sıkıntını Al Gel Ücretsiz Seminer

Zorluklarla Başa Çıkmanın Yolu: Şebnem Tacigut Hocamızdan

Zoom Online ÜCRETSİZ Seminer

Sıkıntını Al Gel Ücretsiz Seminer

Sıkıntını Al Gel Ücretsiz Seminer

Zorluklarla Başa Çıkmanın Yolu: Şebnem Tacigut Hocamızdan

Ücretsiz Online Seminer

Bugün yaşadığımız stresli ve belirsiz zamanlarda, içsel sıkıntılarımızı paylaşmak yerine kendi iç dünyamızda derin bir farkındalık oluşturma ihtiyacı duyabiliriz. İşte bu noktada, deneyimli bir uzmanın rehberliğinde gerçekleşecek olan derin içsel keşif ve şifalanma fırsatı, herkesin ilgisini çekebilir.

Bu akşam, Zoom platformunda gerçekleşecek olan ücretsiz online seminer, kişisel gelişim ve ruhsal iyileşme alanında uzmanlaşmış olan Şebnem Tacigut Hocamızın liderliğinde gerçekleşecek. Seminer, katılımcıları kendi iç dünyalarında derin bir farkındalık oluşturarak yaşadıkları zorluklarla başa çıkmaları için bir davet niteliğinde.

Seminerde, katılımcılar özellikle para, aşk, değersizlik, aile ilişkileri, arkadaş ilişkileri, iş hayatı ve kariyer gibi alanlarda yaşadıkları zorlukları kendi içlerinde derinlemesine bir şekilde keşfetme fırsatı bulacaklar. Şebnem Tacigut Hocamız, katılımcıların içsel dünyalarında yaşadıkları sıkıntıları anlamalarına ve bu zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olmak için özel teknikler ve şifalandırma yöntemleri sunacak.

Seminer öncesinde, katılımcılara birkaç gün boyunca kendilerine zaman ayırmaları ve yaşadıkları zorlukları kendi içlerinde bir beyaz dosya kağıdına listeleyerek ne zamandan beri devam ettiğini belirlemeleri isteniyor. Bu liste, katılımcıların seminerde içsel keşiflerine odaklanmalarına yardımcı olacak.

Katılımcılar, seminerde hem ruhsal hem de maddi şifa ve aktivasyon çalışmalarıyla kendi iç dünyalarında derin bir farkındalık oluşturma fırsatı bulacaklar. Şebnem Tacigut Hocamızın rehberliğinde, katılımcılar içsel sıkıntılarını anlama ve dönüştürme yolunda büyük bir adım atacaklar.

Bu özel seminer, kişisel gelişim yolculuğuna çıkmak isteyen herkes için bir fırsat sunuyor. Kendilerini keşfetmek ve içsel dönüşüm için bu değerli fırsatı kaçırmayın.

Seminer Detayları
– Tarih: 16/05/2024
– Saat: 21:30
– Platform: Zoom (Bağlantı seminer başlangıcında paylaşılacaktır)

Katılım ücretsizdir ve herkese açıktır. Kendinize bir iyilik yapın ve bu değerli fırsattan yararlanarak içsel sıkıntılarınızı dönüştürmeye bir adım atın.

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Istanbul Universitesi Isletme Bölümü mezunu olan Sebnem Tacigut, is yasamina finans
müdürü olarak basladi ve uzun yillar kurumsal sirketlerde çalisti.
2004 yilinda, ilahi isaretlerinde yardimiyla, hayatinda bir dönüsüm yasama ihtiyaci hissetti.
Bedensel, ruhsal, duygusal ve fiziksel iyilesmenin arayisiyla Mikai Usi Reiki Kök Agacinda
bulunan S.Master Hoca Türkan Güleç ile tanisti. Türkan Güleç’ten enerji sifaciligi egitimini
almaya basladi.

Şebnem Tacigut

Kuantum Düşünce Tekniği Egitmeni

Kitaplarım

İnsanın İçsel Keşfi

İnsanın İçsel Keşfi ile hayatınızın merkezine yeni bir kuantum alanı açın! Kendinizi keşfetmenin yeni bir yolu olan bu kitap sizlere kendi iç dünyanızı keşfetme, zihninizi yönetme ve hayatınızı daha anlamlı hale getirme fırsatı sunuyor.

Kalbin Kıblesi

Kalbinin kıblesini Allah'a çeviren kişi kendini bulur. Kendinize inanırsanız Allah'ı keşfedersiniz. Hayattan alacağınız nasibi, inancınız belirler. Nasibini almak isteyenlere bir sır vardır bu kitabın içinde. Kur'an-ı Kerim ayetleri ile desteklediğim bu kitapta KUANTUM ve BİLİNÇALTI ışığında okuyarak kalbinizin kıblesi olan inancınıza doğru keşfe çıkacaksınız.

Tevekkül

Allah nedir? O'nu gerçekten tanıyor muyuz? Herkes Tanrı hakkında bir şeyler söylüyor. Peki, hiç düşündünüz mü, Allah kendisini bizlere nasıl anlatıyor? İçimizdeki özü farkederek, en iyi arkadaşınız olan Allah'ınızla tanışmaya, kadın erkek, çocuk yaşlı demeden herkesi kucaklayan, sevgi dolu gerçek YARATICIYI keşfetmeye hazır mısınız?

Uyanış Zamanı

Bu kitap sizlere muhteşem kuantum dünyasının kapılarını açarak bilinç ve bilinçaltının ne olduğunu öğreterek öz güveninizi kazanmanızı, fobilerinizden kurtulmanızı, ilişkilerinizdeki sorunlarınızı düzeltmenizi, sağlık ve bereket dolu bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

Kuantum Drama Uygulayıcılık eğitimi, sadece dökümanlarla sınırlı kalmaz. Eğitimi tamamlayan her öğrenciye bireysel destek ve sürekli iletişim kanalları sağlanır. Bu sayede, eğitim sonrasında da desteğe ve rehberliğe erişim imkanı bulunur.

Galeri

aile-dizimi-sebnemtacigut
reiki
sizden gelenler
Sizlerin inançları, azimleri ve kararlılıkları beni motive etti ve en büyük destek kaynağım oldunuz. Sizlerle çalışmak büyük bir ayrıcalık ve onurdu. Sizlerin büyüleyici yolculuğunda size eşlik etmek ve rehberlik etmek benim için bir tutku. Sizlerin potansiyellerinizi keşfetmeniz ve gerçek dönüşümler yaşamanız benim en büyük amacım. Size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız ve bu yolda birlikte yürüyoruz.
Şebnem Tacigut​

Hemen bize katılın ve dönüşümünüzü başlatın

Formu doldurun ve sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

Yorumlar

Ayfer E

Şebnem Tacigut hocamı tanıdıktan sonra hayatım muhteşem yargı yok farkındalık çok şuan levıl 3 eğtim devam ediyor bilinç altı okuyorum seans yapmaya başladım açılımlar çok güzel daha iyi olması için neler mümkün? Canım Hocam iyi ki elimden tutunuz!

Dilek G.

Bazı insanların hayatınızdaki yeri başkadır. Onlarla karşılaştığınız için şükredersiniz. Canım Hocam iyiki rehberim oldunuz..​

İlknur K.

6 ay önce içimizdeki özü gerçeğimizle aydınlatarak ruhsal yolcuğumuza ışık tutan Sevgili Şebnem Tacigut iyi kiii varsın varlığına sonsuz teşekkürler

Dilek G.

Hocamla ilk deneyimim den. Sonra bundan sonraki eğitimlerine katılmayıa niyet ettim. Ve bende diğer arkadaşlar gibi. Anlatılmaz yaşanır diyorum...

Ceyda Abacı

Sevgili Şebnem hocam Tekamül yolculuğumda kendimi bulmak adına Nedenleri sebepleri sorgulamamak adına Sizinle çıktığım bu yolda Rehberim olduğunuz İçin çok şükür İyiki sizinleyim İyiki varsınız Yeni yaşınız da Işıgınızın Daha Çok parlaması ve sizden bize yansıması Dileğiyle Ruhum ruhunuzu Onaylıyor Seviyorum Sizi

Sema G.

Kuantum alanda tüm çözümler mevcut hiç şüphesiz herkes katılmalı mükemmel hayat taktik ve çozumleri

Medyada Biz

Lütfen aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz. Formu doldurduktan sonra ilgili eğitim danışmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Bize Yazın
Asistan Halime Şimşek
Selam Selam...
Şebnem Tacigut Akademi'ye hoşgeldin. Tüm soruların için lütfen bana yaz